Новини
06.03.2018

Розпочато будівництво елеватора в с.Лазірки, Оржицького р-ну Полтавської обл. для групи компаній «Кернел» ....

Детальніше
05.03.2018

- інженера-кошторисника; - виконавців робіт; - машиніста бульдозера ЧТЗ Б-10М; - машиніста автовишки АГП 22. Вимоги та заробітна плата високі! тел 67-01-01 ....

Детальніше
  1. Реконструкція лікувального корпусу №2 з надбудовою мансардного поверху по вул. Свердлова, 185 в м. Вінниці (ІІ черга - фізіотерапевтичний комплекс)
  2. Дизайн-проект торгівельного центру «АРЕНА» на перехресті проспекту Коцюбинського та вул. Папаніна
  3. Проектування і будівництво сушарно-складського комплексу на 16 тис. тонн зернових в с.Оратів, Оратівского району, Вінницької області
  4. Проектування і будівництво автомагазину СТО по вул. Гліба Успенського
  5. Проектування і будівництво сушарно-складського комплексу на 20 тис. тонн зернових в м. Хмільник, Вінницькій області
  6. Проектування басейну в смт Ольгополь, Чечельницького району
  7. Проектування наркодиспансера на території лікарні ім. акад .А.І. Ющенка в м.Вінниця

Архітектурне та будівельне проектування

        Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені в надійності конструкцій, а також у тому, що ваша будівля довго буде радувати вас естетикою зовнішнього і внутрішнього дизайну.

        У складі проектної групи працюють висококваліфіковані фахівці, які забезпечують виконання нашим підприємством всіх розділів проекту, включаючи спеціальні та технологічні. Дизайнерська група задовольнить Ваш вишуканий смак кращими рішеннями інтер'єру, екстер'єру, ландшафту. Ви побачите свій будинок в об'ємному зображенні завдяки нашим візуалізаторам і сучасним технологіям. Щоб Ви не відволікалися на тривалі і над витратні бюрократичні процедури, ми можемо взяти на себе зобов'язання по збору технічних умов, погоджень та інших документів, що гарантують законність будівництва. Ми забезпечимо Вам проходження експертизи та отримання дозволу на виконання будівельних робіт.

        Розробка проектної документації у нас - це якість і надійність виконаних робіт, що підтверджується відгуками наших замовників.

Для замовлення зворотнього дзвінка, будь-ласка, заповніть форму нижче:

Ваше ім'я: *

Контактний телефон: *

Зручний час дзвінка: *
з по