Grain Storage Forum "Elevator" - 2021. ЗБЕРІГАННЯ за участі МУР

Grain Storage Forum 19.09.2021

17.09.2021 р. на Вінницькому елеваторі, який побудовано ТОВ МУР, відбувся перший в Україні елеваторний форум-конференція Grain Storage Forum "Elevator"-2021. ЗБЕРІГАННЯ.

МУР на замовлення Епіцентр Агро, в статусі генпідрядника, реалізував даний об’єкт у 2021 р.

Силами спеціалістів підприємства на даному елеваторі було укладено близько 20 тис. м3 бетону; змонтовано 1,2 тис. тонн металоконструкцій та понад 3 тис.тонн технологічного обладнання. З доведенням об’єму одночасного зберігання до 375 тис. тонн – Вінницький елеватор став найбільшим в регіоні.

Для ТОВ "Епіцентр К", "МУР" в статусі генпідрядника, виконував роботи на 4-х об'єктах в смт. Вапнярка, м. Вінниця, м. Гнівань, с. Антоніни, проектні роботи - на 3-ьох об'єктах в м. Гнівань, м. Немирів, м. Вінниця (торгівельний центр). Ми пишаємося результатами, які були досягнуто завдяки плідній співпраці.

Сама конференція складалася з трьох діалогових панелей. У ІІІ діалоговій панелі «Економічна ефективність елеватора» «Досвід лідерів.Шляхи підвищення» Козловський Ігор Олексійович, який очолює проектно-будівельне підприємство МУР, поділився досвідом реалізації масштабних об’єктів АПК та окреслив важливі аспекти будівництва та проектування елеваторів.

Конференція стала черговою знаковою подією на вітчизняному ринку зернозберігання та зібрала близько 300 представників провідних аграрних компаній України.

 

< Всі Новини та статті

Наші клієнти
Замовники:
Компанія «Епіцентр К»
Cygnet
Kernel
Астарта-Київ - агропромхолдинг
Нібулон
UkrLandFarming - публічна приватна компанія
Майже завершено

На Вашу електронну адресу було надіслано лист із інструкцією по активації підписки

Помилка

Ваш Email вже зареєстровано в сервісі розсилки сайту

Помилка

Неправильний формат Email

Помилка

Ви вже намагались зареєструватись в системі розсилки сайту найближчим часом. Перевірте Email, на який Вам було надіслано лист із інструкцією по активації електронної адреси

Зв'язатись з нами