МУР приймає участь в AGRO Vinnitsia-2021

МУР приймає участь в AGRO Vinnitsia-2021 та виступає на конференції Grain Storage Forum ELEVATOR-2021 «SMART»: ЗБЕРІГАННЯ. 07.09.2021

Проектно-будівельна компанія МУР активно брала участь у масштабній агропромисловій виставці «AGRO Vinnitsia-2021». Символічний старт виставці дали Міський голова Сергій Моргунов, Голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий, Голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов.

Сільськогосподарська виставка в м. Вінниця відбулася вперше та результати дивовижні:

✅ Близько 200 учасників.

✅ Понад 12 000 зареєстрованих цільових відвідувачів.

✅ Видовищні демо покази.

✅ Потужні презентації.

МУР представив свій виставковий стенд, де усі відвідувачі мали можливість отримати консультацію з питань проектування та будівництва об’єктів АПК (елеваторів, комбікормових та маслоекстракційних заводів, перевантажувальних терміналів, ангарів, телятників, свинарників, птахоферм, ангарів та багато інших.).

Це був дуже продуктивний, сповнений подіями та обміном досвіду захід, де МУР презентував напрацювання своїх спеціалістів - наймасштабніші об’єкти агропромислового комплексу. Ми вдячні організатором Agroexpo за можливість участі у заходах такого масштабу та з нетерпінням очікуємо участі у таких подіях.

Уже завтра,  МУР приймає участь та виступає будівельним партнером ТОВ "Епіцентр К» на конференції Grain Storage Forum ELEVATOR-2021 «SMART»: ЗБЕРІГАННЯ.

Захід відбудеться на найбільшому у регіоні Вінницькому елеваторі – який побудовано МУР у 2020 р. та який успішно експлуатується сьогодні.

< Всі Новини та статті

Наші клієнти
Замовники:
Компанія «Епіцентр К»
Cygnet
Kernel
Астарта-Київ - агропромхолдинг
Нібулон
UkrLandFarming - публічна приватна компанія
Майже завершено

На Вашу електронну адресу було надіслано лист із інструкцією по активації підписки

Помилка

Ваш Email вже зареєстровано в сервісі розсилки сайту

Помилка

Неправильний формат Email

Помилка

Ви вже намагались зареєструватись в системі розсилки сайту найближчим часом. Перевірте Email, на який Вам було надіслано лист із інструкцією по активації електронної адреси

Зв'язатись з нами