Обов'язки і відповідальність у 18 років

Нам 18 років 02.10.2020

Обов'язки і відповідальність у 18 років.

Як змінюються відповідальність з плином років?

Коли вам виповнюється 6 років ви отримуєте право відвідувати школу, в 10 років можна вступати в дитячі суспільні об'єднання. Коли вже вам 14 років кількість прав в вашому житті збільшується, можна отримати авторські права на свої твори та винаходи, із збільшенням прав відповідно і збільшуються обов'язки.

За законодавством України в 15 років маєте право розпочати трудову діяльність, в 16 років кількість прав геометрично збільшується, серед них ви можете отримати паспорт, змінити своє ім'я та прізвище, самостійно влаштуватись на роботу та багато інших.

Залишається актуальним запитання, що змінюється при досягненні 18 років?

Ви повністю стаєте дорослою, самостійною людиною, усі обмеження що були до цього часу знімаються. Ви повністю самодостатні, повнолітні!

Проектно будівельна компанія МУР також пройшла свій шлях становлення та зросту в відрізку часу 18 років. Розпочавши свою діяльність ще в далекому 2002 році. Вже тоді заявивши свої амбітні наміри на успіх розпочавши з складних промислових об’єктів таких як: деревообробний завод Barlinek та завод по виготовленню полімерних виробів Valrom. Певний відрізок свого життя компанія присвятила проектуванню будівництву та реконструкції багатьох будівель, споруд, пам’яток архітектури міста Вінниці та Вінницької області, замовниками яких були: Вінницька міська рада, Вінницька обласна рада, департаменти капітального будівництва та ряд приватних замовників.

Паралельно в 2000-х роках компанія розпочала працювати в альтернативному та до цього часу незнайомому напрямку, проектування та будівництво будівель аграрнопромислового сектору зокрема елеваторів. Одні з перших реалізованих об’єктів під «ключ» були: Сушильно-складський комплекс в смт. Оратів, замовник ПП «Фарвуд» та силосне зерносховище, замовник ТОВ «Агробуд», це був початок нової віхи життя компанії «МУР».

З того часу і по сьогодні компанією було запроектовано та побудовано понад 60 масштабних об’єктів «під ключ» які працюють, географія реалізації амбітних проектів розширилися на масштаб усієї країни, і на цьому ми не думаєм зупинятися. Серед наших замовників відомі агрохолдинги України і не тільки, а саме: «Укрлендфармінг», «Кернел», «Астарта-Київ», «Епіцентр К», «Нібулон», «Сігнет-Центр», «Агкод» та ін.

Що ми маємо на сьогодні:

- Безумовно це 18 річний досвід в реалізації об’єктів будь якої складності: елеваторів, зерносушильних комплексів, екстракційний заводів, перевантажувальних терміналів та багато ін…; 

- В компанія налічується понад 300 кваліфікованих спеціалістів, з них 50 офісних працівників в складі яких: проектанти з багаторічним досвідом роботи, кошторисники, працівники технічного відділу, адміністрація, бухгалтера та висококваліфіковані працівники виробничого відділу з багаторічним досвідом; 

- Виконуємо роботи без зайвого субпідряду, від проекту і постачання обладнання – до запуску об’єкту;

- Власний автопарк спеціалізованої будівельної техніки понад 50 одиниць; 

За 18 років плідної роботи компанія зарекомендувала себе, як надійний та стабільний партнер, якому довіряють.

Якщо Ви прагнете істотно зменшити собівартість, нарощувати прибутки та рентабельність, запрошуємо до співпраці!

 

< Всі Новини та статті

Наші клієнти
Замовники:
Компанія «Епіцентр К»
Cygnet
Kernel
Астарта-Київ - агропромхолдинг
Нібулон
UkrLandFarming - публічна приватна компанія
Майже завершено

На Вашу електронну адресу було надіслано лист із інструкцією по активації підписки

Помилка

Ваш Email вже зареєстровано в сервісі розсилки сайту

Помилка

Неправильний формат Email

Помилка

Ви вже намагались зареєструватись в системі розсилки сайту найближчим часом. Перевірте Email, на який Вам було надіслано лист із інструкцією по активації електронної адреси

Зв'язатись з нами