Зернові гіганти: Топ-3 найпотужніших зернових елеваторів у світі

Топ-3 найпотужніших зернових елеваторів у світі: CHS Inc., Cargill та Bunge 19.04.2023

Зерновий елеватор є важливою складовою зернової індустрії, де він забезпечує зберігання, переробку та транспортування зернових культур. На даний момент, у світі існує багато зернових елеваторів, але тільки кілька з них можна віднести до найпотужніших.

Топ-3 найпотужніших зернових елеваторів у світі включає CHS Inc., Cargill та Bunge.

Першим у списку є CHS Inc. - зерновий елеватор, розташований у Міннеаполісі, США. Цей елеватор має загальну потужність зберігання більше 5,5 мільйонів тонн зерна, що робить його одним з найбільших зернових елеваторів у світі. CHS Inc. працює на ринку зернових культур більше 80 років та має вражаючий досвід у зберіганні та переробці зерна.

Другим у списку є Cargill - зерновий елеватор, розташований у місті Константін, штат Техас, США. Цей елеватор має загальну потужність зберігання більше 4,7 мільйонів тонн зерна. Cargill - це одна з найбільших компаній у світі, що займається переробкою та продажем зерна. Її зерновий елеватор у Константі використовується для зберігання зернових культур, що експортуються до різних країн світу. 

Третім у списку є Bunge - зерновий елеватор, розташований у Роттердамі, Нідерландах. Цей елеватор має загальну потужність зберігання більше 3,3 мільйонів тонн зерна. Bunge - це глобальна компанія, яка спеціалізується на переробці та продажі зернових культур, олійних культур та інших продуктів харчування, яка має більше 350 офісів та заводів у 40 країнах світу. Цей зерновий елеватор є ключовим активом компанії, яка є одним з провідних гравців у зерновій індустрії.

Загалом, зернові елеватори є невід'ємною частиною зернової індустрії, яка є однією з найбільш важливих галузей світової економіки. На даний момент, найпотужніші зернові елеватори у світі мають вражаючі потужності зберігання та переробки зерна, що дозволяє компаніям ефективно забезпечувати потреби споживачів у зернових культурах у всьому світі.

МУР здійснює будівництво зернових елеваторів з вражаючими потужностями зберігання та переробки зерна. У майбутньому, компанія буде продовжувати розвиватися та адаптуватися до змін в глобальній економіці та на ринку зернових культур, застосовуючи нові технології та підходи до зберігання та переробки зерна, щоб стати ще більш ефективними та конкурентоспроможними на ринку.

< Всі Новини та статті

Наші клієнти
Замовники:
Компанія «Епіцентр К»
Cygnet
Kernel
Астарта-Київ - агропромхолдинг
Нібулон
UkrLandFarming - публічна приватна компанія
Майже завершено

На Вашу електронну адресу було надіслано лист із інструкцією по активації підписки

Помилка

Ваш Email вже зареєстровано в сервісі розсилки сайту

Помилка

Неправильний формат Email

Помилка

Ви вже намагались зареєструватись в системі розсилки сайту найближчим часом. Перевірте Email, на який Вам було надіслано лист із інструкцією по активації електронної адреси

Зв'язатись з нами