​​​​​​​Будівництво елеваторів

Будівництво елеваторів в УкраїніТОВ «МУР» понад 15 років займається будівництвом елеваторів в Україні. Наші партнери - великі вітчизняні та зарубіжні компанії. Наша робота завжди проходить легко і злагоджено.

Незважаючи на велике поширення будівництва елеватора, самі будівні процеси не так важливі. Ми вважаємо, що кінцевий результат безпосередньо залежить від правильного проектування та інжинірингу. І краще говорити про процес «створення», під час якого проводять проект, інжиніринг, монтажний процес і т. д.

Будівництво нової елеваторної споруди

Закінчити всі процеси в термін можна завдяки правильно складеному графіку, який включає в себе абсолютно всі робочі процеси. Будівництво нового елеватора повинно враховувати наступні нюанси:

  • терміни закінчення кожного етапу робіт. Причому варто це робити не стільки для досягнення повного контролю за робочим процесом, скільки для його розуміння постачальниками будматеріалів і підрядниками;
  • кількість бригад. Завдання виконроба - правильна оцінка обсягів робіт і точний розрахунок кількості робочої сили, якої буде достатньо для здачі об'єкта вчасно;
  • кількість застосованої техніки. Для зменшення розміру остаточного кошторису, деякі інструменти можна розділити між суміжними компаніями. Але необхідно розуміти, коли вони можуть бути надані;
  • терміни оплати. Також необхідно знати, коли проводити оплату за будівництво зернових елеваторів. Це дозволить заздалегідь спланувати бюджет і не допускати затримок.

Беручи до уваги всі ці особливості, можна грамотно спланувати всі робочі процеси.

Вартість будівельних процесів по створенню елеваторного комплексу

Різні фірми пропонують різні прайси за свої послуги. Наприклад, вартість будівництва елеватора в звичайній місцевості буде досить високою. А якщо мова йде про портові об'єкти, то ціна збільшується майже вдвічі. Зерносховище буде занадто дорогим задоволенням.

Незважаючи на страхітливий вигляд, ці дані не збігаються з реальними. Тому що є деякі чинники, які безпосередньо впливають на вартість будівельних робіт:

  • інжиніринг. Сюди входить заливка фундаменту, виробництво бетону і т. д .;
  • план схема. Ціна також залежить від складності технологічної схеми об'єкта;
  • компанії-партнери та використовувані технології. Будівництво елеватора під ключ, ціна якого також залежить від якості використовуваного буд. обладнання. Можна, звичайно, спробувати знайти золоту середину. Але є певна різниця між портовим елеватором і невеликим об'єктом для потреб фермера. Також є різниця між типами використовуваних агрегатів;
  • культури для зберігання. Якщо на об'єкті будуть зберігатися соя, рис, сочевиця та інші подібні культури, потрібно правильно підібирати необхідне обладнання. Це стосується не тільки електросушарок, але також агрегатів для перевезення зерна.

Крім цього, є ще безліч різних чинників, від яких залежить остаточний кошторис будівництва елеваторів під ключ. У ТОВ «МУР» ми вважаємо за краще починати дещо здалеку.

Ми проводимо аналізи різних постачальників послуг і розробляємо план-схему робіт. І тільки після цього ми приступаємо до проектування і укладання договорів з підрядниками.

Якщо подивитися тверезо, то підготовчі роботи перед будівництвом елеваторів в Україні майже нічого не варті. Особливо якщо порівнювати їх із загальним бюджетом. Однак тільки при наявності всієї необхідної документації (попереднього проекту, результатів геодезичної експертизи, вимог до устаткування) можна домогтися істотної економії коштів.

Наші фахівці готові надати безкоштовну консультацію щодо факторів, від яких залежить ціна елеватора і терміни реалізації проекту, а також відповісти на інші питання, що вас цікавлять. Зв'язатися з нами можна телефоном, в онлайн-чаті, через форму зворотного зв'язку.

Майже завершено

На Вашу електронну адресу було надіслано лист із інструкцією по активації підписки

Помилка

Ваш Email вже зареєстровано в сервісі розсилки сайту

Помилка

Неправильний формат Email

Помилка

Ви вже намагались зареєструватись в системі розсилки сайту найближчим часом. Перевірте Email, на який Вам було надіслано лист із інструкцією по активації електронної адреси