Оренда будівельної техніки

Оренда будівельної техніки

Для невеликих компаній, які займаються подібним бізнесом, реконструкцією чи ремонтом фасадів будівель, покупка кранів і вантажівок не прийнятна по ряду важливих причин. Їм набагато вигідніше взяти в оренду будівельну техніку в Вінниці звернувшись у ТОВ МУР.

Переваги такого підходу очевидні:

 • не потрібно думати про дороге утримання величезного автопарку;
 • вона не обкладається податком;
 • її не потрібно обслуговувати.
 • наша техніка завжди в робочому стані

Оренда будівельної техніки в Україні користується попитом у компаній, яким спецтехніка потрібна для виконання разових або сезонних робіт.

Види та призначення спецтехніки

Залежно від видів поставлених завдань можна взяти в оренду обладнання для будь-якого призначення:

 • самоскиди різної вантажопідйомності;
 • навантажувачі;
 • екскаватори;
 • пристрою для заливки бетону;
 • бетономішалки;
 • підйомні крани різних конфігурацій.

Наші фахівці допоможуть підібрати все необхідне для будівництва або ремонту, а також надати досвідченого оператора.

Наш підхід по оренді техніки для будівництва, дозволяє не переживати про якість і наявність всіх необхідних дозвільних документів. Весь транспорт передається клієнту на прийнятних умовах.

Як правильно підібрати все необхідне для будівництва

Вибір і подальша оренда будтехніки безпосередньо залежить від масштабів робіт. Будь-хто може розраховувати на допомогу наших фахівців в підборі вантажних і підйомних спецзасобів. Професіонали зроблять оцінку  масштаба по зведенню будівлі або робіт по реконструкції і запропонують оптимальний варіант для виконання поставлених завдань в короткий термін.

Даний підхід в прокаті пристроїв для будівництва забезпечить нашим клієнтам економію коштів і часу. Наші менеджери оформлюють всі папери в дуже короткі терміни.

Електроенергія для вашого будмайданчика

Жодне будівництво не обходиться без електрики. Її виробляють дизельні і бензинові генератори. Купівля джерела енергії може сильно збільшити собівартість об'єкта. До послуг наших клієнтів пропонуються джерела енергії різної потужності під будмайданчики будь-якого розміру. Всі будівельні машини для оренди у Вінниці знаходиться в ідеальному стані. Нашим замовникам лише залишається укласти договір, дочекатися доставки і користуватися. При бажанні ми можемо допомогти з операторами спецтехніки.

Умови співпраці з компанією ТОВ МУР

Наша компанія пропонує будівельні машини в оренду на хороших для замовника умовах. Ми намагаємося зробити нашу співпрацю з вами більш комфортною:

 • швидко оформляємо дозвіл;
 • регулярно проводимо обслуговування спецтранспорту;
 • надаємо консультаційні послуги нашим замовникам;
 • завжди низькі ціни на будь-яке обладнання.

Наша компанія пропонує будтехніку в оренду за цінами найнижчими в Вінниці. Саме завдяки цінам наші замовники зможуть підвищити рентабельність бізнесу і отримати додатковий прибуток.

Вся наша техніка для будівельних майданчиків напрокат у Вінниці має дозвільні сертифікати і знаходиться в ідеальному стані. Для безперервного робочого процесу на будмайданчиках наші фахівці готові виїхати і здійснити ремонт в разі поломки або зробити безкоштовну заміну.

Ми працюємо не перший рік на цьому ринку і за цей час заслужили відмінну репутацію і виключно позитивні відгуки. Ви можете бути впевнені в сумлінності й порядності наших співробітників і справності всієї пропонованої продукції.

Умови оренди будівельної техніки на тривалий термін обговорюються в індивідуальному порядку. Щоб обговорити деталі співпраці, уточнити можливість оренди будівельної техніки на потрібний вам період, зв'яжіться з нашим представником.

Будь в курсі
проектно-будівельна компанія
Підписатись на події
Соціальні мережі
Контакти
м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 7
+38 (0432) 67-01-01 (приймальня)