Обладнання для елеваторів

Поставка обладнанняПриміщення для зберігання, як правило, мають свою власну інфраструктуру. Вона складається з ємностей (силосів), пристроїв для навантаження, розвантаження, ваг, конвеєрних стрічок, також деякі з них можуть оснащуватися власною лабораторією завдання якої полягає в тому, щоб встановити потрібний рівень кондиції продукту. Для досягнення потрібної кондиції використовуються зерносушарки і очисні машини.

При виборі пристроїв для зберігання зерна слід відштовхуватися від того, яка кількість продукту планується зберігатись. Як правило, обсяг силосу вимірюється в тоннах або в метричних кубометрах. У нас можна вибрати і замовити силос будь-якого обсягу з доставкою по Україні і з складанням його під ключ.

Лабораторні пристосування для сховищ

Одна з функцій таких споруд - зберігання зерна і доведення його до потрібного стану, коли його можна буде відправляти на підприємства з виробництва борошна. За допомогою необхідного лабораторного аналізу можна встановити не тільки сорт зерна, але і визначити певну ступінь кондиції. Ми пропонуємо кращі компоненти для збереження злакових культур в Україні безпосередньо від виробників за оптовими цінами.

Деякі підприємства нехтують наявністю лабораторій і від цього страждає якість продукції. Лабораторні послуги збільшують собівартість товару, але і якість значно збільшується, так що наявність подібних приміщень є обов'язковим в сучасних складських комплексах.

Різновиди сховищ та їх класифікація

Залежно від їх призначення, приміщення для складування можуть бути наступних видів:

  • заготівельного або хлібоприймального. У них відбувається дезінфекція, очищення від сторонніх домішок для подальшої підготовки відправки на підприємства з виробництва борошна, обладнання для елеваторів зернових культур такого виду можна замовити у фірмі ТОВ МУР.
  • виробничі склади. Даний тип розташовується поблизу виробничих потужностей, як правило, це виробництво борошна;
  • основного або базисного типу. Такі сховища виконують головну свою функцію - зберігання, відвантаження і завантаження товару;
  • транзитного типу. Подібні склади розташовуються поблизу транспортних вузлів (портів, залізничних станцій).

Також бувають невеликі склади для зернових.

Переваги роботи з ТОВ МУР

Замовляючи транспортне обладнання для зберігання зернових, кожен клієнт отримує:

  • високу якість представленої продукції;
  • гарантію на всі види компонентів;
  • консультацію і допомогу при виборі;
  • можливість широкого вибору елеваторного обладнання під ключ.

Купуючи компоненти для елеватора в нашій фірмі, ви отримуєте високоякісний товар і низькі ціни. Наша компанія безпосередньо співпрацює з  постачальниками і має можливість поставляти своїм замовникам продукцію за цінами виробників.

Наші фахівці готові в короткий термін надати всю документацію, скласти кошторис проекту і швидко обладнати місце під складування продукції під ключ.

Як зробити замовлення

Наша фірма відноситься до продажу компонентів для елеваторів дуже серйозно. До послуг наших клієнтів цілий штат висококласних фахівців з великим досвідом роботи. Тепер все необхідне для елеваторних компонентів можна вибрати і замовити в одному місці безпосередньо у фірми, яка працює з відомими брендами.

Це заощадить вам величезну кількість грошей і часу.

Наші клієнти
проектно-будівельна компанія
Астарта-Київ - агропромхолдинг
Kernel
Нібулон
UkrLandFarming - публічна приватна компанія
Компанія «Епіцентр К»

Форма зв'язку

Карта проїзду

Майже завершено

На Вашу електронну адресу було надіслано лист із інструкцією по активації підписки

Помилка

Ваш Email вже зареєстровано в сервісі розсилки сайту

Помилка

Неправильний формат Email

Помилка

Ви вже намагались зареєструватись в системі розсилки сайту найближчим часом. Перевірте Email, на який Вам було надіслано лист із інструкцією по активації електронної адреси