Проектування елеваторів

Проектування елеваторівПісля того, як були проведені всі інженерні роботи, можна переходити до наступного етапу - розробки проектної документації по зведенню об'єкта. Цим повинна займатися профільна компанія, яка не тільки має ліцензії на свою діяльність, але ще і володіє досвідом в цій сфері. Прийнято, що планування елеватора або зерносховища розділене на дві стадії - попередня і робоча частина.

ТОВ «МУР», компанія з більш ніж 15-річним досвідом у сфері проектування елеваторів, пропонує свої послуги фермерським господарствам, великим агрохолдингам, компаніям, що використовують елеваторні потужності для обслуговування третіх осіб.

Стадія попереднього проектування елеваторів

Якщо подивитися на стандартний зміст попереднього проекту, то можна виділити 12 пунктів. На початку тексту йде загальна пояснювальна записка, в якій коротко описується суть.

  • Після цього йде генеральний план і опис способу транспортування. Тут вказується розташування робочого обладнання (сушарки, сепараторів, транспортні розв'язки та інших).
  • Третім етапом попереднього планування елеваторів вважається готовий технологічний план. Після цього обов'язково розписуються деталі бетонних і металевих конструкцій.
  • Наступний пункт присвячується всьому, що стосується електрики. Тут подаються електротехнічні рішення, ланцюг освітлення, а також системи захисту від блискавок.
  • Сьомий пункт попереднього проекту присвячений розробці системи автоматичного управління робочими процесами. У восьмому і дев'ятому вказуються всі проведені комунікації (опалення, водопровід, каналізація і план вентиляції приміщення).

Далі йде оцінка майбутнього об'єкта екологами. Вони роблять висновок про вплив на навколишнє середовище. І в кінці демонструється принцип організації виробничого процесу та загальний кошторис.

Стадія робочого проекту

Після того, як був підготовлений попередній проект, він ретельно доопрацьовується. На його підставі готується повноцінний робочий варіант.

У другій стадії конструювання зерносховищ в Україні існує вісім етапів. Вони включають в себе пункти попереднього проекту, крім пояснювальної записки, висновків екологів, плану організації і загального бюджету.

Вартість проектування та будівництва елеваторів

Вартість проектування схеми для зерносховища може сильно відрізнятися. Це залежить від обсягу роботи і її складності. Для уточнення питань ми рекомендуємо зв'язатися з нами за номером телефону, вказаним на сайті.

  • Після уточнення подробиць буде підготовлено комерційну пропозицію з проектування та будівництва елеваторів.
  • Варто відзначити, що ціна проекту може коливатися в районі півтора відсотка. Особливо якщо мова йде про велике зерносховище.

Тому головне - правильно підготувати всі необхідні документи. Це дозволить заощадити кошти і не витратити більше.

Терміни будівництва зерносховищ після проектування

Якщо говорити про терміни, то вони можуть різнитися. Це залежить від розмірів майбутнього об'єкта і кількості робіт, які необхідно виконати на елеваторі після розробки.У деяких випадках замовники можуть витратити місяці.

Так, цій схемі потрібно приділити дуже багато уваги. І взагалі, краще починати все заздалегідь. Сильно заздалегідь.

Але в реальному житті далеко не завжди з'являється можливість зробити все завчасно. Цьому можуть заважати засновники, наявність фінансів і їх джерел, необхідних дозволів, підходу чиновників до справи і багато інших речей.

Тому найкраще буде одночасно вести як проект, так і будівельні роботи. У цьому випадку вся документація надається в міру готовності. Це дозволяє уникнути затримок в отриманні дозволів на зведення об'єкта, а також прискорить терміни його здачі в експлуатацію.

Безкоштовні консультації з питань проектування та будівництва елеваторів надаються телефоном, в онлайн-чаті. Також можна звернутися з питаннями через форму зворотнього зв'язку.

Майже завершено

На Вашу електронну адресу було надіслано лист із інструкцією по активації підписки

Помилка

Ваш Email вже зареєстровано в сервісі розсилки сайту

Помилка

Неправильний формат Email

Помилка

Ви вже намагались зареєструватись в системі розсилки сайту найближчим часом. Перевірте Email, на який Вам було надіслано лист із інструкцією по активації електронної адреси