Grain Storage Forum "Elevator" - 2021. ХРАНЕНИЕ при участии МУР

Grain Storage Forum 19.09.2021

17.09.2021 р. на Вінницькому елеваторі, який побудовано ТОВ МУР, відбувся перший в Україні елеваторний форум-конференція Grain Storage Forum "Elevator"-2021. ЗБЕРІГАННЯ.

МУР на замовлення Епіцентр Агро, в статусі генпідрядника, реалізував даний об’єкт у 2021 р.

Силами спеціалістів підприємства на даному елеваторі було укладено близько 20 тис. м3 бетону; змонтовано 1,2 тис. тонн металоконструкцій та понад 3 тис.тонн технологічного обладнання. З доведенням об’єму одночасного зберігання до 375 тис. тонн – Вінницький елеватор став найбільшим в регіоні.

Для ООО "Эпицентр К", "МУР" в статусе генподрядчика, выполнял работы на 4-х объектах в с. Вапнярка., г. Винница, г. Гнивань, с. Антонины, проектные работы - на 3-х объектах в г. Гнивань., г. Немиров, г. Винница (торговый центр). Мы гордимся результатами, которые были достигнуты благодаря плодотворному сотрудничеству.

Сама конференція складалася з трьох діалогових панелей. У ІІІ діалоговій панелі «Економічна ефективність елеватора» «Досвід лідерів.Шляхи підвищення» Козловський Ігор Олексійович, який очолює проектно-будівельне підприємство МУР, поділився досвідом реалізації масштабних об’єктів АПК та окреслив важливі аспекти будівництва та проектування елеваторів.

Конференція стала черговою знаковою подією на вітчизняному ринку зернозберігання та зібрала близько 300 представників провідних аграрних компаній України.

< Все Новости и статьи

Наши клиенты
Заказчики:
Компания «Эпицентр К»
Cygnet
Kernel
Нибулон
Почти готово

На Ваш электронный адрес было оправлено письмо с инструкцией по активации подписки

Ошибка

Ваш адрес Email уже зарегистрирован в сервисе рассылки сайта

Ошибка

Неправильный формат Email

Ошибка

Вы уже пытались зарегистрироваться в системе рассылки сайта в ближайшее время. Проверьте Email, на который мы отправили Вам электронное письмо с инструкцией по активации

Связаться с нами