ТОВ "МУР" - Проектно-будівельна компанія

Дипломи, нагороди та сертифікатиПроектно-будівельна компанія «МУР» заснована в 2002 році. Наші фахівці працюють понад 15 років, і за цей час спроектували, звели або відреставрували кілька десятків об'єктів, серед яких переважають промислові. На сьогодні наша основна спеціалізація – об'єкти АПК. Проектування і будівництво елеваторів для компанії є пріоритетним напрямком:

  • розробляємо і реалізуємо проекти будь-якого рівня складності, створюємо елеватори різного типу, ємності;

  • співпрацюємо з провідними виробниками обладнання для елеваторів, здійснюємо його поставки на вигідних умовах;

  • будівельна компанія «МУР» здала в експлуатацію близько 20 елеваторів, зерносушильних комплексів і зерносховищ.

Головний офіс ТОВ «МУР» знаходиться у Вінниці, але ми ведемо будівництво об'єктів і здійснюємо поставки обладнання для елеваторів в усі регіони України. Серед наших замовників українські та зарубіжні компанії різного профілю і масштабу, агропромхолдинги, виробничі об'єднання.

ТОВ «МУР» є будівельною компанією повного циклу, генеральним підрядником. Ми здійснюємо будівництво елеваторів під ключ з технічним наглядом та повним документальним супроводом. Єдиний менеджмент дозволяє спрямувати зусилля працівників різних ланок на досягнення спільної мети з мінімальними витратами часу та коштів.

Менеджери по роботі з клієнтами завжди готові відповісти на питання зацікавлених осіб. Поставити свої запитання або домовитися про особисту зустріч з представником компанії ви можете:

  • телефоном;

  • електронною поштою;

  • в чаті;

  • заповнивши форму зворотного зв'язку на сайті ТОВ «МУР».

Ми відкриті до співпраці!

Майже завершено

На Вашу електронну адресу було надіслано лист із інструкцією по активації підписки

Помилка

Ваш Email вже зареєстровано в сервісі розсилки сайту

Помилка

Неправильний формат Email

Помилка

Ви вже намагались зареєструватись в системі розсилки сайту найближчим часом. Перевірте Email, на який Вам було надіслано лист із інструкцією по активації електронної адреси