ТОВ "МУР" - Проектно-будівельна компанія

Дипломи, нагороди та сертифікатиПроектно-будівельна компанія «МУР» заснована в 2002 році. Наші фахівці працюють понад 15 років, і за цей час спроектували, звели або відреставрували кілька десятків об'єктів, серед яких переважають промислові. На сьогодні наша основна спеціалізація – об'єкти АПК. Проектування і будівництво елеваторів для компанії є пріоритетним напрямком:

  • розробляємо і реалізуємо проекти будь-якого рівня складності, створюємо елеватори різного типу, ємності;

  • співпрацюємо з провідними виробниками обладнання для елеваторів, здійснюємо його поставки на вигідних умовах;

  • будівельна компанія «МУР» здала в експлуатацію близько 20 елеваторів, зерносушильних комплексів і зерносховищ.

Головний офіс ТОВ «МУР» знаходиться у Вінниці, але ми ведемо будівництво об'єктів і здійснюємо поставки обладнання для елеваторів в усі регіони України. Серед наших замовників українські та зарубіжні компанії різного профілю і масштабу, агропромхолдинги, виробничі об'єднання.

ТОВ «МУР» є будівельною компанією повного циклу, генеральним підрядником. Ми здійснюємо будівництво елеваторів під ключ з технічним наглядом та повним документальним супроводом. Єдиний менеджмент дозволяє спрямувати зусилля працівників різних ланок на досягнення спільної мети з мінімальними витратами часу та коштів.

Менеджери по роботі з клієнтами завжди готові відповісти на питання зацікавлених осіб. Поставити свої запитання або домовитися про особисту зустріч з представником компанії ви можете:

  • телефоном;

  • електронною поштою;

  • в чаті;

  • заповнивши форму зворотного зв'язку на сайті ТОВ «МУР».

Ми відкриті до співпраці!

Будь в курсі
проектно-будівельна компанія
Підписатись на події
Соціальні мережі
Контакти
м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 7
+38 (0432) 67-01-01 (приймальня)