MUR takes part in AGRO Vinnitsia-2021

MUR takes part in AGRO Vinnitsia-2021 and speaks at the conference Grain Storage Forum ELEVATOR-2021 07.09.2021

Проектно-будівельна компанія МУР активно брала участь у масштабній агропромисловій виставці «AGRO Vinnitsia-2021». Символічний старт виставці дали Міський голова Сергій Моргунов, Голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий, Голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов.

Сільськогосподарська виставка в м. Вінниця відбулася вперше та результати дивовижні:

✅ Близько 200 учасників.

✅ Понад 12 000 зареєстрованих цільових відвідувачів.

✅ Видовищні демо покази.

✅ Потужні презентації.

МУР представив свій виставковий стенд, де усі відвідувачі мали можливість отримати консультацію з питань проектування та будівництва об’єктів АПК (елеваторів, комбікормових та маслоекстракційних заводів, перевантажувальних терміналів, ангарів, телятників, свинарників, птахоферм, ангарів та багато інших.).

Це був дуже продуктивний, сповнений подіями та обміном досвіду захід, де МУР презентував напрацювання своїх спеціалістів - наймасштабніші об’єкти агропромислового комплексу. Ми вдячні організатором Agroexpo за можливість участі у заходах такого масштабу та з нетерпінням очікуємо участі у таких подіях.

Уже завтра,  МУР приймає участь та виступає будівельним партнером ТОВ "Епіцентр К» на конференції Grain Storage Forum ELEVATOR-2021 «SMART»: ЗБЕРІГАННЯ.

Захід відбудеться на найбільшому у регіоні Вінницькому елеваторі – який побудовано МУР у 2020 р. та який успішно експлуатується сьогодні.

< All News and Articles

Our customers
Customers:
EPICENTR K LLC
Cygnet
Kernel LLC
Nibulon
Almost complete

A subscription activation email has been sent to your email address

Error

Your Email is already registered with the site mailing service

Error

Wrong email format

Error

You have already tried to sign up for the site mailing system in the near future. Please check the Email to which you were sent an email with instructions on how to activate your email address

Contact us